Taziye Lokması | Hayır Lokma - Hayırlı Sevap Lokma - Hayirli Lokmaci - Lokma - 05377882939

Taziye Lokması

Taziye Lokması

Taziye Lokması

Taziye Lokması, Osmanlı döneminden beri halkımızım yerine getirdiği en eski geleneklerimizden biridir. Sizler de vefat eden yakınlarınızın ardından misafirlerinize veya dilediğiniz yerdeki vatandaşlara taziye lokması dağıtabilirsiniz.

En önemli değerlerimizden biri olan taziye lokması dağıtımı için kaç kişilik lokma ihtiyacınız var ise firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız taziye ve hayır lokması konusunda deneyimli olmakla birlikte, üretimini hijyenik ve sağlıklı ortamlarda gerçekleştirmektedir.

Özel taziye lokması araçları içerisinde pişirilen lokmalar, sıcak sıcak misafirlerinize ikram edilmektedir.

Taziye Lokması Dağıtmanın Önemi

Taziye lokması dağıtmanın önemi oldukça değerlidir. Özellikle vefat eden yakınlarınızın yedisinde veya kırkı ya da elli ikisinde sizler de taziye lokması dağıtabilirsiniz.

Vefat eden yakınlarınız ve sevdiklerinizi yıllar sonra anmak ve isimlerine hayır yaptırmak için sizler de taziye lokması hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Vefat eden yakınlarınıza dua edilmesi ve onların adını duyurmak için tercih edeceğiniz taziye lokması dağıtımı dilediğiniz yerde gerçekleşebilmektedir.

Temizlik ve hijyen açısından sorun yaşamayacağınız firmamız bünyesinde en lezzetli taziye lokması hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Taziye Lokması Dağıtımı

Taziye lokması dağıtımı için bizleri arayabilirsiniz. Ülkemizin hemen her ilinde bir gelenek olarak devam eden taziye lokması dağıtımı için, evde uzun uğraşlar ile kendinizin hazırlık yapmanıza gerek kalmayacak.

Sadece kaç kişilik bir lokma yapılmasını istediğinizi bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Özenle hazırlanan lokmalar yine kişi sayısına göre tek kullanımlık tabaklara paylaştırılarak dağıtılmaktadır.

Camiler, okullar, kurumlar veya meydanlarda sizler de vefat eden sevdiklerinize dua almak için taziye lokması dağıtımı yaptırabilirsiniz. İstediğiniz sayıda ve istediğiniz özellikte taziye lokması üretimi yapılarak firmamız aracılığı ile dağıtılabilmektedir.

Taziye Lokması Fiyatları

Taziye lokması fiyatları kişi kapasitesine ve lokma adedine göre farklılık gösterebilmektedir. Sizler de lokma dağıtımı için profesyonel olarak hizmet veren bir firma arıyorsanız bizlerle görüşebilirsiniz.

Taze olarak hazırlanan lokmalar yine sıcak sıcak şerbetlenerek servis edilmektedir. Taziye evi için veya İstanbul genelinde sevdikleriniz için taziye lokması dağıtımı yaptırabilirsiniz. Sipariş sayınıza uygun en ekonomik fiyat tekliflerini almak için dilediğiniz zaman taziye lokması firmamızı ile görüşebilirsiniz.


  22.11.2022 15:18

Son Blog İçerikleri

Hotline
0537 788 29 39