Lokmacı Fiyatları | Hayır Lokma - Hayırlı Sevap Lokma - Hayirli Lokmaci - Lokma - 05377882939

Lokmacı Fiyatları

Lokmacı Fiyatları

Lokmacı Fiyatları

Lokmacı fiyatları hakkında daha net bir bilgi almak istiyorsanız bizi arayıp ulaşabilirsiniz. Mis kokulu lokmalar ağızda dağılmaktadır. Dolayısıyla değer verdiğiniz misafirlere ikram için hayır lokmalarını tercih edebilirsiniz.

Lokmacı fiyatları kaç kişi için yapılacak için değişiklik göstermektedir. Eğer sizde lezzetli lokmalar döktürmek istiyorsanız bizi arayıp kaç kişiye lokma döktürmek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Lokmalar sizin için büyük bir özen ile hazırlanmaktadır. Lezzetli lokmalar en sağlıklı malzemeler ile buluşup değerli misafirlerinize ulaşmaktadır.

Hayır Lokması

Hayır lokması lezzeti ve baş döndüren kıvamı ile en özel günlerinizde sizin için hazırlanmaktadır. Hazırlanan lokmalarını güven ile misafirlerinize sunabilirsiniz. İşinin ehli ustalarla hazırlanmış lokmalar diğer lokma çeşitlerine göre daha güzel olmaktadır.

Damakta leziz bir tat bırakan hijyenik koşullarda üretilen lokmaları sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Lokma Döktürme Kaç TL?

Lokma döktürme kaç TL diye soranlara şekline veya kaç kişi olduğuna göre fiyat belirlenmektedir. Eğer lokma çok 500 kişiden fazla kişiye dökülüyordu fiyat biraz daha fazla olabilmektedir. En uygun fiyat için bizleri arayabilirsiniz.

Lezzetli lokmalar en sağlıklı şekilde hazırlanmaktadır. Kendi özel gününüz için mutlaka bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Kandil, mevlüt, düğün gibi özel günlerinizde sevdiklerinize bizim aracılığımızla lokma ikram edebilirsiniz.

Lokma döktürme fiyatı ortalama olarak 1000 TL’nin üzerinde olmaktadır. Kaliteli malzemeler ile hazırlanmış lokmalar sizin için tek kullanımlık tabaklarda sunulmaktadır.


  07.02.2023 01:22

Son Blog İçerikleri

Hotline
0537 788 29 39