İstanbul Lokmacisi | Hayır Lokma - Hayırlı Sevap Lokma - Hayirli Lokmaci - Lokma - 05377882939

İstanbul Lokmacisi

İstanbul Lokmacisi

İstanbul Lokmacısı

İstanbul Lokmacısı olarak farklı noktalarda çok sayıda kişiye hizmet sunmaktayız. Ayrıca İstanbul Lokmacısı gibi farklı isimler ile de anılan firmamız, sizler için her türlü adreste kaliteli hizmet sağlamaktayız. İstenen sayıda sunulan hizmetlerimiz ile sizlerin de memnuniyetini kazanabileceği bir çalışmaya ekibimiz ile imza atmaktayız.

Cami önü İstanbul Lokmacısı gibi mezarlık, pazar, yurt, çarşı, sokak ve benzeri farklı noktaların her biri için verilen adres bilgisinde yer almaktayız. Bu sayede istenen kitleye istenen sayıda lokma dağıtımız sıcak ve taze olarak sağlanmaktadır. Titiz hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim kurabilirsiniz.

Hayır Lokması İstanbul

Hayır lokması İstanbul ekibimiz ile hayır lokması anlamında aklınızdan geçen çalışmayı sunmaktayız. Taze lokma sunmak isteyeceğiniz her an bizimle irtibat kurulabiliriz. Tüm işlemlerimiz en hijyenik biçimde sağlanmaktadır. İzmir lokmacısı İstanbul lokmacısı ve çok çeşitli il bazında hizmet sunakta olan kişiler gibi bizlerde işimizin başında en iyisini sunma gayretindeyiz.

Lokma Döktürme Fiyatları

Lokma döktürme fiyatları kişi sayısına göre 1000 tl ila 7000 tl arasında değişmektedir. 500 kişilik Lokma Fiyatı 1000 kişilik lokma fiyatı  Ayrıca 1500 kişilik Lokma Fiyatı vermekteyiz. Bunun yanı sıra; 5000 kişilik Lokma Fiyatı kalabalık durumlar için ortaya çıkmaktadır.

İstanbul Lokmacısı olarak faaliyet gösteren firmamızdan fiyat teklifi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Saray Lokması İstanbul

Saray lokması İstanbul talepleriniz her oluştuğunda firmamızdan destek alabilirsiniz. İstanbul’da lokma döktürmek için çeşitli sebepleriniz olabilir. Vefat eden yakınlarınınız için tercih edebilirsiniz.  Bunun yanı sıra her türlü özel gün ve gece içinde sıklıkla talep görmektedir.

Hayır lokması fiyatı cemiyetlerinizdeki kişi sayısına en uygun biçimde ayarlanmaktadır.

İstanbul çikolatalı lokma, tuzlu lokma ya da şekerli lokma gibi çok sayıda ürün seçeneğini de firmamız bünyesinde kolayca bulabilirsiniz.

Hayır lokması Avrupa Yakası veya Anadolu yakası gibi her türlü nokta için firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Mevlüt, nişan, sünnet, kandil, Cuma, açılış ve keyfinizin istediği her türlü sebep için sizlerde İstanbul Lokmacısı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


  22.11.2022 15:16

Son Blog İçerikleri

Hotline
0537 788 29 39