En Yakın Lokmacı | Hayır Lokma - Hayırlı Sevap Lokma - Hayirli Lokmaci - Lokma - 05377882939

En Yakın Lokmacı

En Yakın Lokmacı

En Yakın Lokmacı

En Yakın Lokmacı nerede diye düşünen kişilerin gözleri bizi aramaktadır. Sizin için ustalarımız en güzel lokmaları sizin için yapmaktadır. Dilediğiniz şekilde lokmalar enfes şekilde hazırlamaktadır m hayır lokması bilindik kaliteli malzemeler ile buluşup lezzetli bir kıvamda hazırlanmaktadır.

Sağlıklı ve lezzetli hayır lokmalarını dilediğiniz saatte ve günde yaptırabilirsiniz. Binlerce kişiye ikram edebilirsiniz.

Seyyar Lokmacı

Seyyar lokmacı bulmak yerine hayır lokmaları dağıtmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Lezzetli lokmaları tek kullanımlık tabaklarda sunabilirsiniz.

En yakın lokmacı sizin için en anlamlı günlerde büyük bir özen ve lezzet ile hayır lokmalarını hazırlamaktadır. Yani işinin ehli ustalar size çok yakın çalışmaktadır. Cuma günleri, kandil günleri ve diğer özel günlerde istediğiniz sayıda hayır lokmaları üretilmektedir.

Sağlıklı ve ekonomik lokmalar lezzet konusunda iki kat daha fazla dikkat çekmektedir. Hijyenik ortamlarda hazırlanmış bu lokmaları hazırlamak ve dağıtmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız lokma dağıtma aracı ile istediğiniz yere lokma dağıtılmaktadır.

Lokma Fiyatları Ne Kadar?

Lokma fiyatları ne kadar diye merak edenlere kişi sayısına göre belirlenmektedir. 500 1000 1500 kişilik lokma döktürme fiyatları lokma şekline göre değişiklik göstermektedir. İşinin ehli ustalar ortalama olarak 1000 TL ve üzeri fiyatlarla hizmet vermektedir.

Lokma usta elinde döküldüğünde fiyat farkı olabilmektedir. Çünkü usta elinden çıkmış lezzetli çıtır lokmalar bir tık daha pahalı olabilmektedir. Pahalı olmasının nedeni lezzetinden kaynaklanmaktadır.

 


  07.02.2023 01:11

Son Blog İçerikleri

Hotline
0537 788 29 39