Araç İle Lokma Dağıtımı | Hayır Lokma - Hayırlı Sevap Lokma - Hayirli Lokmaci - Lokma - 05377882939

Araç İle Lokma Dağıtımı

Araç İle Lokma Dağıtımı

Araç İle Lokma Dağıtımı

Araç İle Lokma Dağıtımı ile ilgili profesyonel bir hizmet almak için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Özel olarak dizayn edilmiş olan lokma araçlarımız sayesinde daha sağlıklı ve hijyenik üretilmiş olan lokmaları ikramlık ve hayır için dağıtabilirsiniz.

Araç ile lokma dağıtımı, tüm İstanbul genelinde sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden biridir. Sadece dini ve özel günlerde değil sizler ne zaman lokma dağıtımı yaptırmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Lokma Dağıtımı Fiyatları

Lokma dağıtım fiyatları için size özel fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Hayır lokması geleneğini sizler de yaşatmak istiyorsanız, araç ile lokma dağıtımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Lokma dağıtımı için fiyat konusunda belirleyici olan bazı etkenler bulunmaktadır.

Yaptırmak istediğiniz lokma sayısı ile birlikte, araç ile lokma dağıtımı hizmeti gibi faktörler fiyatları belirleyebilmektedir. Ancak size özel ve ekonomik fiyat tekliflerimizden yararlanmak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz.

500 Kişilik Lokma Fiyatı

500 kişilik lokma fiyatı hem ekonomik hem de en çok tercih edilen hayır lokması hizmetidir. Küçük bir misafir kitlesine hitap edecek bir lokma dağıtım hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, sizler de araç ile lokma dağıtımı yaptırabilirsiniz.

Lokma araçlarımızda taze taze pişen lokmalar hemen oradaki misafirlere ikam edilmektedir. Araçlarımız tamamen sağlık ve hijyen kurallarına uygundur. Her hizmet öncesi ve sonrasında detaylı olarak temizlenmektedir.

Hayır lokması sonrasında sunum, hazırlık ve dağıtım gibi tüm işlemlerin bir arada olmasını istiyorsanız, sizler de araç ile lokma dağıtımı için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hayır Lokması

Hayır lokması için hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir firma seçimi için bizlerle görüşebilirsiniz. Kusursuz bir araç ile lokma dağıtımı hizmeti sayesinde istediğiniz hayır lokması dağıtımını gerçekleştirebilirsiniz.

Sünnet düğünü, cenaze, kandiller, mevlitler veya Cuma günleri dilediğiniz yerde ve istediğiniz sayıdaki lokma dağıtımı için, araç ile lokma dağıtımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hayır lokması ürünlerimizin hepsi el değmeden hazırlanmaktadır sağlık için uygun sertifikalı olan firmamız bünyesinde lezzetli ve sağlıklı hayır lokması yaptırabilirsiniz. Güvenilir bir araç ile lokma dağıtımı için doğru adrestesiniz.


  22.11.2022 15:19

Son Blog İçerikleri

Hotline
0537 788 29 39